Zaznacz stronę

Wysyłka

Jak już złożysz zamówienie, zapłacisz za nie, dla mnie zaczyna się najprzyjemniejsza część prowadzenia tego sklepu internetowego

Pamiętaj, że do całościowego czasu realizacji zamówienia należy doliczyć maksymalnie do 5 dni na wykonanie zamówienia (wydrukowanie, opisanie, zapakowanie).

Produkty dostępne w sklepie pakuję osobiście, do każdego dołączam niespodziankę i krótki liścik.

 • WYSYŁKA DO POLSKI
  Na terenie Polski przesyłki realizuję kurierem za pośrednictwem firmy InPost na wskazany przez Ciebie adres lub do wskazanego przez Ciebie paczkomatu.
  Z doświadczenia i z informacji na stronie InPost wiem, że przesyłka do paczkomatu trwa 1-2 dni robocze*, a przesyłka kurierska 1-3 dni robocze *
  * jest to orientacyjny czas doręczenia podawany przez przewoźnika. W momencie nadania przeze mnie przesyłki firmą InPost, dostaniesz na podany przez siebie w formularzu, adres email, maila od firmy InPost z numerem przesyłki, którą możesz śledzić na ich stronie internetowej. Pamiętajmy, że czas doręczenia może się wydłużyć ze względów niezależnych od nas ani od przewoźnika. Jeśli tak się wydarzy, warto uzbroić się w cierpliwość, w końcu ktoś kiedyś powiedział, że “wyczekane lepiej smakuje” 

 

 • WYSYŁKA ZAGRANICĘ
  Jeśli zaznaczyłaś/zaznaczyłeś w formularzu zamówienia wysyłkę zagranicę, w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia, dostaniesz ode mnie informację na maila z dokładną wyceną wysyłki do Ciebie. Uzależnione jest to od kraju, wagi i wielkości przesyłki. Na ogół przy wysyłkach zagranicznych korzystam z usług Poczty Polskiej S.A. jednak śledzę też usługi i ceny innych przewoźników i jeśli znajdę coś w atrakcyjniejszej cenie, poinformuję Cię o tym drogą mailową. Płatność za zamówienie z dostawą poza granice Polski możliwa jest jedynie przelewem bankowym na moje konto:
  Agnieszka Czajkowska AGAWAYS
          Numer rachunku: 14 1140 2004 0000 3302 8068 9931;

            Numer rachunku IBAN: PL14 1140 2004 0000 3302 8068 9931
            Numer BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Na ten rachunek możesz przelać środki również ze swojego konta prowadzonego w innej walucie niż polski złoty.

Tak jak w przypadku wszystkich zamówień, również te z dostawą zagranicę, realizuję w momencie otrzymania płatności za zamówienie.

 

FOR ENGLISH SPEAKERS

Hey there!
Thank you for the interest in my products 🙂

Unfortunately for now, my online shop is available only in polish language. But no worries, I have solutions for you!
First of all, you can find my products also here:

From my online shop (which can be easily translated in your browser) you can order shipment also to other countries than Poland.
To do so, while filling in the order form, please select the last option in the form – the only one that you can see written both in Polish and in English and fill in your data.
Within 3 days I will come back to you with the email with all the information about the pricing of the shipment and billing address. Since the shipment abroad depends on the country of delivery, all the international regulations and total wage and size of the package, I need your data to give you the exact price.
Usually I am using Polish National Post (Poczta Polska S.A) to send internationally, but other carriers might also be an option.
After receiving the email with the total price, if you decide to buy my products, kindly make a bank transfer to my account given in the email.
I will take care of your order once I receive the payment for it (which, depending on the banks, takes up to 7 working days)
Please remember that by taking care of your order I mean preparing it from the very beginning – from printing to packing, for which I need maximum 5 working days.
After 5 days your order will be ready to travel to you. Once I send your products, I will inform you via email with the package tracking number so you can keep an eye on it!

Thank you for understanding and enjoy your shopping!

With love,
Aga